rolety | markizy | żaluzje | moskitiery

Aktualności

Jak dbać o rolety zewnętrzne i czy warto się na nie zdecydować?

18 stycznia 2019

Rolety zewnętrzne mają znaczący wpływ na poprawę parametrów użytkowych domu. Jednocześnie są one narażone na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak choćby deszcz, wiatr czy śnieg. Aby rolety zewnętrzne spełniały swoje zasadnicze funkcje oraz stanowiły atrakcyjny element fasady budynku, należy zadbać o ich prawidłowe i systematyczne czyszczenie oraz konserwację. Jak tego dokonać?

CZYTAJ DALEJ

Rolety noc i dzień - funkcjonalne i estetyczne wyposażenie domu

10 listopada 2018

Szukanie odpowiedniej osłony przed światłem słonecznym potrafi spędzić sen z powiek. Znakomitym połączeniem funkcjonalności i estetyki są rolety noc i dzień. Ich zalety sprawiają, że rozwiązanie to jest coraz częściej stosowane w pomieszczeniach biurowych, jak i w przestrzeni domowego zacisza. O uniwersalnym przeznaczeniu świadczy nie tylko łatwość montażu. Czym jeszcze wyróżniają się zatem rolety noc i dzień?

CZYTAJ DALEJ

Refleksole, czyli jak chronić dom przed nadmiarem ciepła

17 października 2018

Wraz z rosnącą popularnością wykorzystywania przeszklonych powierzchni w aranżacji budynków, zwiększa się również skala problemu nadmiernego nasłonecznienia poszczególnych pomieszczeń. Istotną wadą tego typu rozwiązań są również zwiększone koszty eksploatacji lokalu wynikające z gorszej izolacji
termicznej. Latem trzeba korzystać z klimatyzacji, natomiast zimą dodatkowo ogrzewać. Skutecznym rozwiązaniem okażą się refleksole. Jakie są ich podstawowe zalety i na czym polega ich innowacyjność?

CZYTAJ DALEJ

Rolety wewnętrzne - 5 najczęstszych błędów dokonywanych w trakcie wyboru

15 września 2018

Rolety wewnętrzne odgrywają istotną rolę w wystroju wielu pomieszczeń i coraz częściej pojawiają się w nich zamiast firan czy zasłon. Skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi, ale zwykle są rzadko wymienianym dodatkiem. Właśnie dlatego taka inwestycja powinna być starannie przemyślana, aby rolety wewnętrzne do okien służyły przez wiele lat. Jakie błędy popełniane podczas wyboru są najpopularniejsze i jak się od nich ustrzec?

CZYTAJ DALEJ

Rolety kasetowe - jakie są zalety ich wykorzystania w aranżacji wnętrza?

20 sierpnia 2018

Rolety wewnętrzne w kasetach są jednym z najpopularniejszych rodzajów osłon okiennych, gdyż poza nienaganną estetyką, odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Ponadto w niektórych wnętrzach stanowią one jedyny sposób ochrony przed intensywnym światłem słonecznym lub elektrycznym. Jakie korzyści przemawiają za wykorzystaniem rolet kasetowych w aranżacji wnętrza?

CZYTAJ DALEJ

Plisy okienne - uniwersalne rozwiązanie na każde okno

10 sierpnia 2018

Mówi się, że mieszkanie bez okien nie ma duszy, jednak co zrobić, gdy chcemy ukryć się przed
wścibskimi sąsiadami lub zacienić mieszkanie w słoneczne dni? Okazuje się, że do wyboru mamy całą paletę produktów do tego przeznaczonych.

CZYTAJ DALEJ

Verticale - atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązanie do biur i mieszkań

15 lipca 2018

W ostatnim czasie żaluzje pionowe cieszą się coraz większą popularnością ze strony projektantów wnętrz oraz miłośników eleganckich aranżacji. Verticale, bo tak brzmi ich fachowa nazwa, do niedawna były kojarzone wyłącznie z biurami i różnymi przestrzeniami użytkowymi. Obecnie stanowią one ciekawą alternatywę dla tradycyjnych zasłon we wnętrzach domów i mieszkań, odznaczając się stylowym wyglądem oraz wysoką funkcjonalnością. Gdzie i dlaczego warto zastosować żaluzje pionowe?

CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać odpowiednie żaluzje fasadowe?

31 czerwca 2018

Żaluzje fasadowe to rodzaj osłon okiennych, które idealnie nadają się do każdego wnętrza. Są montowane na ścianie albo we wnęce okiennej i nie tylko chronią przed światłem i ciekawskim wzrokiem z zewnątrz, ale także nie dopuszczają do nadmiernego wzrostu temperatury w pomieszczeniu.

CZYTAJ DALEJ

Pergole - gdzie kupić? Jakie wybrać? Najnowsze trendy na rok 2018.

23 czerwca 2018

Pergola to rodzaj tarasowego zadaszenia, który zapewnia kompleksową ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem czy wiatrem. Zaletą pergoli jest ich automatyka - można zwijać je, gdy nie są aktualnie potrzebne. Modne pergole w 2018 roku są montowane przede wszystkim na murkach (ceglanych lub betonowych). Dzięki temu taras nabiera niepowtarzalnego charakteru.

CZYTAJ DALEJ

Przyjazne wnętrza - modne w tym sezonie rolety rzymskie

14 czerwca 2018

Rolety rzymskie to ciekawa alternatywa dla firanek i zasłon. Układają się na oknie w ciekawe, równoległe zakładki. Pasują do niemal każdego wnętrza, a można je dostać w różnych wariantach sterowania - zamykane za pomocą łańcuszka, albo elektrycznie. W zależności od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, można dopasować rolety rzymskie do pomieszczeń glamour, w stylu skandynawskim i wielu innych.

CZYTAJ DALEJ

Skontaktuj się z nami

Wiadomość wysłano.

WYŚLIJ