rolety | markizy | żaluzje | moskitiery

Aktualności

Rolety kasetowe - jakie są zalety ich wykorzystania w aranżacji wnętrza?

20 sierpnia 2018

Rolety wewnętrzne w kasetach są jednym z najpopularniejszych rodzajów osłon okiennych, gdyż poza nienaganną estetyką, odznaczają się wysoką funkcjonalnością. Ponadto w niektórych wnętrzach stanowią one jedyny sposób ochrony przed intensywnym światłem słonecznym lub elektrycznym. Jakie korzyści przemawiają za wykorzystaniem rolet kasetowych w aranżacji wnętrza?

CZYTAJ DALEJ

Plisy okienne - uniwersalne rozwiązanie na każde okno

10 sierpnia 2018

Mówi się, że mieszkanie bez okien nie ma duszy, jednak co zrobić, gdy chcemy ukryć się przed
wścibskimi sąsiadami lub zacienić mieszkanie w słoneczne dni? Okazuje się, że do wyboru mamy całą paletę produktów do tego przeznaczonych.

CZYTAJ DALEJ

Verticale - atrakcyjne i funkcjonalne rozwiązanie do biur i mieszkań

15 lipca 2018

W ostatnim czasie żaluzje pionowe cieszą się coraz większą popularnością ze strony projektantów wnętrz oraz miłośników eleganckich aranżacji. Verticale, bo tak brzmi ich fachowa nazwa, do niedawna były kojarzone wyłącznie z biurami i różnymi przestrzeniami użytkowymi. Obecnie stanowią one ciekawą alternatywę dla tradycyjnych zasłon we wnętrzach domów i mieszkań, odznaczając się stylowym wyglądem oraz wysoką funkcjonalnością. Gdzie i dlaczego warto zastosować żaluzje pionowe?

CZYTAJ DALEJ

Jak wybrać odpowiednie żaluzje fasadowe?

31 czerwca 2018

Żaluzje fasadowe to rodzaj osłon okiennych, które idealnie nadają się do każdego wnętrza. Są montowane na ścianie albo we wnęce okiennej i nie tylko chronią przed światłem i ciekawskim wzrokiem z zewnątrz, ale także nie dopuszczają do nadmiernego wzrostu temperatury w pomieszczeniu.

CZYTAJ DALEJ

Pergole - gdzie kupić? Jakie wybrać? Najnowsze trendy na rok 2018.

23 czerwca 2018

Pergola to rodzaj tarasowego zadaszenia, który zapewnia kompleksową ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem czy wiatrem. Zaletą pergoli jest ich automatyka - można zwijać je, gdy nie są aktualnie potrzebne. Modne pergole w 2018 roku są montowane przede wszystkim na murkach (ceglanych lub betonowych). Dzięki temu taras nabiera niepowtarzalnego charakteru.

CZYTAJ DALEJ

Przyjazne wnętrza - modne w tym sezonie rolety rzymskie

14 czerwca 2018

Rolety rzymskie to ciekawa alternatywa dla firanek i zasłon. Układają się na oknie w ciekawe, równoległe zakładki. Pasują do niemal każdego wnętrza, a można je dostać w różnych wariantach sterowania - zamykane za pomocą łańcuszka, albo elektrycznie. W zależności od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze, można dopasować rolety rzymskie do pomieszczeń glamour, w stylu skandynawskim i wielu innych.

CZYTAJ DALEJ

Markizy - zalety produktu w przystępnej cenie

2 czerwca 2018

Markizy to doskonały sposób na urządzenie tarasu lub balkonu. Chronią przed słońcem zarówno na zewnątrz budynku, jak i nadmiernym nasłonecznieniem wnętrza. Ozdabianie domu markizą stanowi także ciekawe rozwiązanie estetyczne - całkowicie zmieniają wygląd elewacji i całego budynku. Są niezwykle łatwe w obsłudze i trwałe, dzięki czemu nie niszczeją pod wpływem warunków atmosferycznych.

CZYTAJ DALEJ

Rolety podtynkowe, rolety pod elewację

26 maja 2018

Rolety zewnętrzne, podtynkowe, pod elewację służą do ochrony budynku przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, mocnym wiatrem czy deszczem. Są szczególnie istotne w przypadku dbania o termoizolację budynku, gdyż nie pozwalają na nagrzanie pomieszczeń w lecie, a także na wyziębienie ich zimą.

CZYTAJ DALEJ

Elektryczne rolety zewnętrzne - osłona przed słońcem i intruzami

19 maja 2018

Rolety zewnętrzne doskonale zabezpieczają budynek przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi - nadmiernym słońcem, silnym wiatrem czy śniegiem. Dzięki nim termoizolacja budynku jest większa - w lecie nie nagrzewa się tak bardzo, a w zimie nie traci ciepła. Idealnym rozwiązaniem są elektryczne rolety zewnętrzne, które są sterowane za pomocą silnika, dzięki czemu nie ma potrzeby wychodzić na zewnątrz, aby je opuścić lub podnieść.

CZYTAJ DALEJ

Pergole tarasowe - jak dobrać odpowiednią pergolę na taras?

12 maja 2018

Pergole tarasowe świetnie pasują do domów jednorodzinnych z ogrodem. Zamontowane na tarasie nie tylko chronią przed słońcem, deszczem i temperaturą, ale także stanowią ciekawy element dekoracyjny. Istnieje szeroka gama wzorów i kolorów do wyboru, dzięki czemu cała konstrukcja wgląda estetycznie. Wybór odpowiedniej pergoli jest więc zależny wyłącznie od indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ DALEJ

Skontaktuj się z nami

Wiadomość wysłano.

WYŚLIJ