Karnisze elektryczne i zwykłe

Chcesz zlecić montaż lub poznać cenę karniszy?

Wyślij nam swój numer telefonu wraz z miejscowością, a my oddzwonimy do ciebie.
Pomożemy z wybraniem odpowiedniego materiału, doradzimy najlepsze rozwiązania, odpowiemy na ewentualne pytania oraz bezpłatnie wycenimy usługę montażu.

Zadzwoń bezpośrednio do doradcy:

Karnisze elektryczne i zwykłe

Łatwe sterowanie pilotem, niezawodne rozwiązania

Karnisze elektryczne to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które zyskuje na popularności wśród właścicieli inteligentnych domów oraz w hotelach i salach konferencyjnych. Dzięki łatwemu sterowaniu karnisz elektryczny zapewnia większy komfort i funkcjonalność pomieszczenia. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto wybrać karnisz elektryczny do swojego domu lub biura.

Rozwiązanie z zasłonami sterowanymi elektrycznie za pomocą pilota cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko w biurach, budynkach użyteczności publicznej, hotelach i salach konferencyjnych, ale również w prywatnych domach i mieszkaniach, szczególnie tam, gdzie znajdują się duże przeszklenia.

Karnisze sterowane elektrycznie doskonale sprawdzą się we wszelkiego typu nowoczesnych aranżacjach. Bez problemu dopasujemy je do wystroju wnętrza, gdyż można je zamówić w wielu popularnych kolorach.

 

Najważniejsze cechy karniszy elektrycznych:

Google-Logo-3014348739-1
Średnia ocena naszych klientów
4,9
4.5/5

Zaciemnienie wnętrza

Rolety materiałowe pozwalają na pełne zaciemnienie wnętrza, co jest szczególnie przydatne w przypadku sypialni lub pomieszczeń wymagających ciemności.

Sterowanie z pilota

Karniszami możemy sterować wygodnie za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji w telefonie.

Izolacja termiczna

Rolety materiałowe zapewniają izolację termiczną, chroniąc przed wychłodzeniem w zimie i przegrzaniem latem. Zmniejszają koszty ogrzewania i klimatyzacji.

Osłona przed wzrokiem

Rolety materiałowe stanowią skuteczną osłonę przed wzrokiem, zapewniając prywatność i ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów lub przechodniów.

Główne zalety karniszy sterowanych elektrycznie

Jak wybrać karnisz automatyczny?

Przed wyborem automatycznego karnisza warto zwrócić uwagę na jego techniczne rozwiązania. W ofercie znajdziemy modele z różnymi silnikami elektrycznymi, sposobami sterowania oraz mocowania. Przed podjęciem decyzji należy rozważyć:

  • Jakie sterowanie preferujemy – pilotem czy przełącznikiem umieszczonym w ścianie?
  • W którą stronę mają się przesuwać zasłony?
  • Jakiego rodzaju zasłony będą używane? Waga zasłon ma istotny wpływ na dobór odpowiedniego karnisza elektrycznego.

Czy karnisz elektryczny jest głośny?

Karnisze elektryczne cieszą się reputacją bardzo cichego i dyskretnego rozwiązania. Dzięki temu, że zasłony są sterowane za pomocą silnika, praca karnisza jest praktycznie niesłyszalna. Dźwięk otwieranych lub zamykanych zasłon jest porównywalny do codziennych szmerów w domu, a tym samym nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

Dodatkowo karnisze elektryczne mogą być zintegrowane z systemami inteligentnego domu, co pozwala na automatyczne sterowanie ruchem zasłon w zależności od pory dnia lub warunków atmosferycznych.

Cztery kroki do realizacji zamówienia karniszy

Ustal z nami termin darmowego pomiar
02/
Wybierz wzór i materiał

Wybierzemy materiał, wzór lub system, dokonamy pomiarów

03/

Wycenimy na miejscu twój wybór, którym będziesz zainteresowany

04/

Ustal termin montażu

Razem ustalimy dogodny dla Ciebie termin montażu