Markizy tarasowe

Markizy chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem wewnątrz i na zewnątrz budynku, ozdabiają domy i lokale użytkowe ożywiając elewacje. Świetnie sprawdzają się jako szyld reklamowy sklepów. Są także nieodzownym elementem restauracyjnych ogródków w sezonie letnim.Markizy szczególnie popularne są w Warszawie.

Konstrukcja oferowanych przez nas markiz jest wykonywana z ekstrudowanego aluminium pomalowana proszkowo (również od środka), dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i nie odbarwia się. Nowoczesny proces nanotechnologii stosowany w impregnacji tkanin, chroni je przed nasiąkaniem wodą. Możemy zwinąć mokrą markizę w trakcie deszczu bez obawy, że materiał ulegnie zniszczeniu lub pokryje się pleśnią - woda ścieka po powierzchni markizy, nie wnikając do wnętrza tkaniny. Dzięki zastosowaniu nitki barwionej w masie w materiale (w przekroju cała jest jednobarwna) markizy nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego.

Nasze markizy są dostosowane do potrzeb klientów zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych z terenów Warszawy i okolic. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju markizy od małych przeznaczonych na balkony i niewielkie tarasy, do najpopularniejszych markiz tarasowych w kasecie i z automatyką stosowanych w domach jednorodzinnych, pasujących do większości tarasów.

Zalety produktu:

  • bardzo łatwe w obsłudze
  • materiał odbija aż do 95% ciepła, podczas chłodu nie wypuszcza spod markizy nagrzanego powietrza
  • świetnie sprawdzają się jako forma reklamy/szyldu
  • materiał markizy odporny jest na promienie uv
  • dzięki użyciu nitek barwionych w masie materiał nie odbarwia się
  • impregnat chroni materiał przed wodą, brudem i pleśnią (możliwość zwinięcia mokrej markizy)
  • dzięki zastosowaniu ekstrudowanego aluminium konstrukcja jest bardzo wytrzymała
  • poszycie markizowe nie jest toksyczne i nie wydziela żadnego nieprzyjemnego zapachu przy nagrzaniu przez słońce

Katalog markiz Solaro [POBIERZ]

Katalog markiz TopLine [POBIERZ]

Zobacz realizacje Markizy


Miejscowości i dzielnice w których najczęsciej działa firma Solaro

Warszawa Mokotów, Warszawa Wilanów, Warszawa Ursynów, Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Śródmieście, Warszawa Żoliboż, Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Bielany, Warszzawa Białołęka, Warszawa Targówek, Warszawa Praga, Warszawa Rembertów, Warszawa Wawer, Warszawa Wesoła, Piaseczno, Lesznowola, Nadarzyn, Raszyn, Pruszków, Michałowice, Piastów, Brwinów, Podkowa Leśna, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Konstancin