Moskitiery stałe i przesuwne

Atmosferę przyjemnego ciepłego wieczora mogą popsuć ukąszenia komarów, latające wokół lampy ćmy czy siadające na produktach żywnościowych muchy. Idealnym rozwiązaniem przeciw insektom w domu są moskitiery. Dzięki nim można cieszyć się świeżym powietrzem bez obawy, że w domu pojawią się mali, nieproszeni goście. Nie potrzeba również rozpylać niezdrowych środków zabijających insekty, których wdychanie jest niezdrowe. Moskitiery są znacznie skuteczniejsze niż środki owadobójcze i bezpieczne dla domowników. Siatki osłaniające okna są chronią również przed przedostawaniem się do pomieszczenia kurzu, pyłów oraz wody z „zacinających” opadów deszczu. Moskitiery są montowane bezpośrednio na ramach drzwi lub okien, na zewnątrz i są dostępne jak większość produktów w różnych kolorach.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje moskitier:


Ekranowe – mocowane w prześwicie okiennym za pomocą małych blaszek (bezinwazyjnie), można je z łatwością po sezonie samemu zdemontować.

Drzwiowe – montowane do ramy okiennej (najbardziej popularny rodzaj moskitier).

Rolowane – tam gdzie nie ma miejsca na inne rozwiązania.

Przesuwne – doskonale sprawdzają się w przypadku dużych wnęk – balkonach czy tarasach. Moskitiery te przesuwa się na prowadnicach zamontowanych na dole i na górze.

Plisowane – Najlepsze rozwiązanie do dużych okien balkonowych i tarasowych a zarazem alternatywa dla moskitier przesuwnych. Po złożeniu Moskitiery Plisowane są mało widoczne.

Zalety produktu:

  • wysoka skuteczność w powstrzymywaniu przed przedostawaniem się do domu nawet najmniejszych insektów
  • bezpieczne i ekologiczne rozwiązanie w ochronie przeciw owadom
  • ochrona przed kurzem i pyłem
  • szybki, bezinwazyjny montaż
  • możliwość zastosowania systemu na każdym rodzaju okien i drzwi
  • odporność na zmienne warunki atmosferyczne

Zobacz realizacje Moskitiery